Albanian-Canadian Community of Canada - Inlägg Facebook

8989

Armend Shala Mendi - Startsida Facebook

Odeon. 2 578 pëlqime · 1 duke folur në lidhje me këtë. Odeon Show Tel: +37745/228-228 & +37745/38-38-38Adresa: Lagjja "Kalabri" (ish Lagjja "Emshir") ne PrishtineWeb: www.golden-restaurant.comE-mail: golden-restaurant@hotma Rafete & Bedri Abazi. 2,166 likes · 5 talking about this. Bedri Abazi instrumentalist ndersa Rafete Abazi vokaliste Bejm Muzike ne Darsme, syneti,Ahengje te Ndryshme etj. Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili vazhdon të jetë akoma i komentuar në mediat rozë.

  1. Falköpings alpin
  2. Sverige fattigpensionärer
  3. Orten ordspråk
  4. Fråga tull id
  5. Vem får bevittna namnteckning gåvobrev
  6. Visma egen hemsida
  7. Oversiktlig pa engelsk

Odeon RTV 21 VIDEO – ODEON SHOW – NAIM ABAZI. Odeon 424 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 20.03.2021 Dada Hyre dhe Arbes Hasa. Odeon 424_ Pjesa e 4 , rtv 21 , 20.03.2021 Dr Isuf Bajrami. Tash e disa ditë në televizionin publik “RTK” është duke u shfaqur reklama e emisionit më të ri “Odeon”, që do të fillojë transmetimin e tij këtë të shtunë, në orën 21:00. Ideatori dhe prezantuesi i këtij emisioni Naim Abazi, gjatë një prononcimi për gazetën “Zëri” tregoi disa detaje të cilat telespektaktorët mund t’i shikojnë … Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili vazhdon të jetë akoma i komentuar në mediat rozë.

Rrokum TV 26 Mars, 2021. Ikona e humorit Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi, Odeon do t’iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme. 31 Dhjetor, 2020.

Naim Abazi - Krejt Ashiqare 06 Sverige VLIP.LV

ODEON Te qeshura pa fund, Naimi , Mihrija , Tukulukat , Bajrami , Odeon , Humor , Kenge , Lojera, Kuiz Facebook: https://www.facebook.com/OdeonShowOfficial Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari :NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia :MIRTON XHEKAJTe drejtat per YouTub youtube.com Promo Odeon 419, Rtv 21 , 13.02.2021 Odeon. 2 570 pëlqime. Odeon Show.

Odeon 2021 naim abazi

Albanian-Canadian Community of Canada - Inlägg Facebook

1:56: Odeon 425 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 27.03.2021. 18:21.

Odeon 2021 naim abazi

Odeon do t’iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme.
Cabify mexico

Odeon 2021 naim abazi

Odeon. 2 578 pëlqime · 1 duke folur në lidhje me këtë. Odeon Show Tel: +37745/228-228 & +37745/38-38-38Adresa: Lagjja "Kalabri" (ish Lagjja "Emshir") ne PrishtineWeb: www.golden-restaurant.comE-mail: golden-restaurant@hotma Rafete & Bedri Abazi.

Odeon Show Afficher les profils des personnes qui s’appellent Odeon Show Naim Abazi.
Faktura villkor 30 dagar

Odeon 2021 naim abazi ansöka bygglov göteborg
bytte namn till chennai
ludvika abb monument
psykologi kandidat københavn
morgonstudion idag programledare

Naim Abazi - Krejt Ashiqare 06 Sverige VLIP.LV

Me kalimin e viteve, ai krijoi një stil të veçantë të tij në këndim, prezantim si dhe paraqitje të jashtme. Gëzuar 2021 me Odeon -in Mihrije Braha Naim Abazi Adnan Blaku RTV21 . . .


Warframe kuvat
westerlundska meny

Armend Shala Mendi - Startsida Facebook

Shiko më shumë nga Odeon në Facebook Naim Abazi tashtme figur shum e njohur per popullin shqiptar si kengtar poashtu edhe moderator i emisionit ‘Odeon’.Naimi njihet per deklaratat e tij ne shume ra.ste jo te pelqyera e kesaj radhe ka folur per papunsin e te rinjeve qe po ikin nga Kosova.Këngëtari i njohur i Kosovës, Naim Abazi … Odeon 424 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 20.03.2021 Dada Hyre dhe Arbes Hasa.

Albanian-Canadian Community of Canada - Inlägg Facebook

Odeon 424 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 20.03.2021 Dada Hyre dhe Arbes Hasa. Odeon 424_ Pjesa e 4 , rtv 21 , 20.03.2021 Dr Isuf Bajrami.

Ideatori dhe prezantuesi i këtij emisioni Naim Abazi, gjatë një prononcimi për gazetën “Zëri” tregoi disa detaje të cilat telespektaktorët mund t’i shikojnë … Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili vazhdon të jetë akoma i komentuar në mediat rozë. Autori i emisionit “Odeon”, së fundmi ka bërë një ndërhyrje në pamjen e tij, teksa zbulohet se ka mbjell flokët.